-5%

Рюкзак для ноутбука 2E DayPack 16" сірий
1 749 ₴
1 661,55 ₴
- В наявності
- Код: 2E-BPN6326GR
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак 2E DayPack- компактний та лаконічний щоденний рюкзак для молоді з відсіком для ноутбуків 15,6-16 дюймів. Має комбінацію двох кольорів, вдосталь внутрішнього простору, пристойний функціонал та стильний і зручний дизайн.
| Об`єм | 16 л |
| Колір | чорний |
| сірий | |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 26.9 х 39 х 3.6 см |
| Вага | 700 г |
- Відділення для ноутбука розміщене в головному відсіку, а ще там є кишеня на блискавці для невеликих аксесуарів.
- Передня зовнішня кишеня-органайзер із горизонтальним отвором завдовжки 23 см чудово підійде для зберігання дрібничок: ключі, кабелі, навушники, картки та інше.
- Спинка та внутрішні накладки плечових ременів із вентильованої тканини.
- Задню стінку обладнано поясом-фіксатором, для можливості розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Висота | 470 см |
| Глибина | 150 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 350 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кріплення на візок | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 661,55 ₴









