| Колір | синій |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 25 x 4 см (внутрішній розмір 34 x 24 x 3 см) |
| Вага | 400 г |
Сумка синього кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Металева фурнітура та міцний нейлон. Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки, дозволить розмістити блок живлення та мишку, а також авторучки, блокнот, візитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для акумулятора, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 250 мм |
| Висота основного відділення | 240 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Глибина основного відділення | 30 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина основного відділення | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








