| Колір | сірий |
| Розміри (ШхВхТ) | 39 x 29 x 5.9 см (внутрішній розмір 38 x 28.5 x 5.2 см) |
| Вага | 450 г |
Сумка сірого кольору для повсякденного використання. Призначена для розміщення ноутбуків 15,6/16". Виконана з водовідштовхувального нейлону в комбінації з матеріалом дна і поштовхи, що амортизують, і удари стінок.
Металева фурнітура та міцний нейлон. Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки, дозволить розмістити блок живлення та мишку, а також авторучки, блокнот, візитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для акумулятора, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 390 мм |
| Висота основного відділення | 380 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Глибина основного відділення | 52 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Ширина основного відділення | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








