Габарити: 29 х 34 х 16 см
Вага: 480 г
Корисний об'єм: 12,5 л
Легкий компактний нейлоновий рюкзак Tucano Macro з трьома зовнішніми місткими кишенями, з регульованими лямками і верхньою ручкою для перенесення. Кришка-клапан закриває рюкзак за допомогою магнітів, також в рюкзаку передбачена шнурова стяжка. Внутрішня підкладка і еластичний шнурок для ключів мають контрастний колір. Усередині 1 прихована кишеня на блискавці. Зовні три кишені на блискавках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Вага | 480 г |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 24 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 1 850 ₴







