| Колір | жовтий |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 27 x 2.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 25.50 x 2.5 см |
Чохол Tucano TODAY для ноутбуків 15,6 -16". Елегантний і м'який на дотик чохол зі штучної шкіри для ноутбуків 15,6 -16 "з внутрішньої підкладкою з піноматеріалу з ефектом пам'яті. Забезпечує відмінний захист від ударів і падінь. Ремінець Anti-Slip System® ідеально підходить для захисту вашого ПК, роблячи цей чохол виключно безпечним. Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Неопрен |
| Особливості | Захист від бічних ударів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴








