
Чохол для ноутбуку 13/14" Tucano Colore 13 чорний
1 219 ₴
1 158,05 ₴
- В наявності
- Код: BFC1314
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 32.5 x 23.5 x 3.5 см см |
| Розміри (ШхВхТ) | 34.5 x 25.5 x 3.5 см см |
| Вага | 140 г |
Неопреновий чохол Tucano Colore для ноутбуків 13,3 "" / 14 "". Чохол сконструйований таким чином, щоб максимально захистити ноутбук від подряпин, ударів і струсів. Оснащений системою Anti-Slip, спеціальним фіксатором, розташованим під блискавкою, який надійно закріплює ноутбук всередині. Носіть його окремо, або всередині іншої сумки - 3 мм неопрен забезпечить супер збереження Вашого улюбленця. Чохол оснащений блискавкою з двома бігунками для зручного відкриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Неопрен |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 140 г |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 1 158,05 ₴






