| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 35 x 25,5 x 4.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 25 x 5.5 см |
| Вага | 350 г |
Одна з найлегших та найдоступніших сумок Tucano. Досить тонка сумка з двоколірної тканини для ноутбуків 13,3/ 14"" та MacBook Air/Pro 13"". Внутрішнє відділення оснащено ремінцем фіксації з липучкою для захисту вашого пристрою. Та зовнішній передній панелі є кишеня для аксесуарів, а задня частина оснащена ремінцем для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи. Незнімний плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 099 ₴







