
Сумка для ноутбука Tucano Star 15.6" чорна
1 899 ₴
1 804,05 ₴
- В наявності
- Код: BSTN-BK
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 25 x 2,5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 40 x 29,5 x 8,5 см |
| Вага | 420 г |
Компактна і легка сумка Tucano STAR з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини. Сумка ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків а так само 15/16-дюймових MacBook Pro. Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці. Також є внутрішній передній кишеню для смартфонів і аксесуарів. Ремінь на плече (НЕ знімний) з регулюванням по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішні відділення, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 298 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 804,05 ₴










