
Рюкзак для ноутбука Tucano Lato 17" чорний
3 289 ₴
3 124,55 ₴
- В наявності
- Код: BLABK
| Колір | синій |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 42 x 28.5 x 3.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 48 x 18 см |
| Вага | 1000 г |
Рюкзак з унікальним дизайном, що підходить як для професіоналів, так і для студентів. Інтегроване місце для зберігання ноутбука підходить для комп'ютерів з екраном до 17 ". Воно також сумісно з MacBook 15 і 17 дюймів. Внутрішня кишеня проти дряпання ідеальний для планшетів і iPad. У передній кишені є панель з відділеннями для зберігання смартфона і iPod, на якій передбачені зручні отвори для навушників. Бічні сітчасті кишені дають можливість швидко знайти парасольку, їстівні припаси або пляшку води. Додаткове ущільнення на панелі задніх і бічних ременів забезпечують додаткову м'якість. А в жарку погоду ексклюзивна система а Air Mesh System на плечових ременях зберігає комфорт і повітропроникність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 470 см |
| Глибина | 170 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішній кишеню без застібки, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 3 124,55 ₴








