Стильна термосумка темно-оливкового кольору з чорними вставками об’ємом 20 л. Призначена для збереження температури (холодної чи гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено плечовий регульований ремінець і дві ручки з амортизаційною підкладкою на липучці. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Розмір (ш×в×г): 34 x 24 x 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴











