Стильна термосумка темно-оливкового кольору з чорними вставками об’ємом 30 л. Призначена для збереження температури (холодної чи гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено плечовий регульований ремінець і дві ручки з амортизаційною підкладкою на липучці. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Розмір (ш×в×г): 39.5 x 29 x 25.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Хакі |
| Вага | 1820 г |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 25.5 см |
| Ширина | 39.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 30 |
- Ціна: 1 399 ₴











