
Сумка жіноча з натуральною замшею Voila 65521114104 бордова
1 148 ₴
975,80 ₴
- В наявності
- Код: 65521114104
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 30 см
Ширина: 14 см
Довжина ручки: 56 см
Класична вертикальна сумка від українського бренду Voila. Стильна та елегантна сумка квадратної форми, яка ніколи не вийде з моди. Виконана з комбінації різних текстур екошкіри та вставки з натуральної замші. Довгі ручки дозволяють зручно носити на плечі навіть у теплому верхньому одязі.
Дана модель має два окремі відділення, що закривається на блискавці. Такий варіант відмінно підійде для роботи та ділових зустрічей, навчання або для шопінгу. В одному відділі є кишеня відкритого типу під телефон, у другому – прорізна кишеня на блискавці для документів.
Спереду зовні присутня невелика прорізна кишеня на металевій блискавці. На тильній стороні також є невелика прорізна кишеня намолнии.
Плечовий ремінь у даній моделі не передбачений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 560 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 975,80 ₴






