
Сумка-поясна жіноча Voila 57997247 червона з чорним
575 ₴
488,75 ₴
- В наявності
- Код: 57997247
Розміри
Довжина: 33 см
Висота: 17 см
Ширина: 12 см
Новинка від українського виробника Voila. М'яка містка поясна сумка є бананкою з двома кишенями на змійках і верхньою ручкою, що дозволяє носити сумку як барсетку. Дана модель виготовлена із щільної глянсової екошкіри з високими показниками зносостійкості. Складається із двох містких відділень. Довгий регульований поясний ремінь кріпиться великими круглими кільцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 488,75 ₴




