-15%

Сумка-напоясна VOILA 2905205 срібляста
371 ₴
315,35 ₴
- В наявності
- Код: 2905205
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 22 см
Висота: 10 см
Ширина: 7 см
Класична бананка з екокожі. Оснащена текстильним регульованим ременем на пластиковому карабін, використовується як напоясний сумка, або як сумка через плече.
Всередині: одне відділення на підкладці, закривається на пластикову блискавку
Зовні: на лицьовій стороні кишеню для дрібниць на пластиковій блискавки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Особливості | Регульований пояс |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Товщина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,35 ₴

