Розміри:
Довжина: 22 см
Висота: 28 см
Ширина: 11 см
Міський рюкзак середнього розміру. Виконаний з приємною на дотик, податливою екокожі, яка добре тримає форму. Завдяки матеріалу, рюкзак виглядає завжди акуратно незважаючи на ступінь наповнення.
Всередині: одне відділення без підкладки, закривається на блискавку. Додаткова кишеня на блискавки.
Зовні: на лицьовій стороні - кишеня на блискавці.
Рюкзак оснащений регульованими лямками з екокожі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 886 ₴






