Розміри:
Довжина: 30 см
Висота: 35 см
Ширина: 15 см
Повсякденний міської рюкзак, виконаний з якісної щільної екокожі. Добре тримає форму. Виглядає невеликим, при цьому досить місткий. Відмінно підійде на будь-який вік, впишеться в будь-який гардероб.
Всередині: одне містке відділення на підкладці, один кишеню на блискавці і одна відкритого типу. Всі шви додатково оброблені тасьмою.
Зовні: два містких вертикальних кишені на блискавці Регульовані лямки з екокожі. Ручка-переноска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Напівкругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 300 мм |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Ручки | Одна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 111 ₴






