Розміри
Довжина: 44 см
Висота: 33 см
Ширина: 20 см
Представляємо Вашій увазі чоловічу сумку для повсякденного носіння. Сумка має книжкову орієнтацію, одне містке відділення, всередині прорізна кишеня на блискавці на всю ширину, зовні накладна відкрита кишеня. Закривається сумка всередині на липучки та зверху на клапан із металевою застібкою. З боків кишені зі світловідбиваючою стрічкою. Еаомани закриваються на ліпуску і відмінно підходять для різних дрібниць. Сумка вміщує все, що може стати в нагоді кожен день і навіть більше. Основне відділення має досить широкий кут розкриття, що дозволяє легко та швидко діставати потрібні речі.
Сумка відмінно підходить людям, які живуть у ритмі повсякденності! Молоді, що має безпосередній смак, туди можна сховати альбоми для малювання, журнали та все, що не міститься у форматі А4
особливості:
• Виконана із зносостійкої тканини.
• Надійний ремінь, що регулюється.
Висота – 34 см, Ширина – 33 см., Глибина – 20 см. + накладна кишеня 3 см
Плечовий ремінь – 126 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 598 ₴







