
Барсетка чоловіча Wallaby 2425 графіт
642 ₴
545,70 ₴
- В наявності
- Код: 2425граф
Розміри
Довжина: 28 см
Висота: 23 см
Ширина: 15 см
Повсякденна чоловіча барсетка від ведучого українського виробника ТМ Wallaby. Складається з основного відділення на змійці, накладної кишені на змійці розмірами 28-16-4 см та накладного клапану з кишенею на блискавці, що застібається на карабіни. На клапані вставка зі шкірозамінника надає сучасного вигляду. Сумка-мессенджер мужская має комбіновану металеву та пластикову фурнітуру. Присутній плечовий ремінь з гумовою накладкою для зручності носіння на плечі та гумова ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 545,70 ₴







