Tucano Ted 40L - чотириколісна валіза з полікарбонату для ручної поклажі Подвійні колеса з обертанням на 360 градусів, вертикальна і горизонтальна ручки для перенесення. Телескопічна ручка з фіксацією в 4-х положеннях висоти Просторе внутрішнє відділення з тканинним роздільником на блискавці і подвійними еластичними ременями для фіксації поклажі. Замок TSA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴











