Розміри:
Довжина: 21 см
Висота: 23 см
Ширина: 12 см
Хіт літа від українського виробника ТМ Voila. Невеликий жіночий рюкзачок, який не залишить байдужою жодну представницю прекрасної статі. Незамінний яскравий помічник, який дозволить Вам тримати у Вас за спиною всі необхідні речі, будь то мобільник, косметичка, гаманець, пляшечка з водою та багато іншого. Незважаючи на свій невеликий розмір, він здивує Вас своєю місткістю та зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Форма | Напівкругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ручки | Одна |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 575 ₴






