Розміри
Довжина: 21 см
Висота: 36 см
Ширина: 15 см
Стильна жіноча сумка-рюкзачок з оригінальною застібкою. Виконана з високоякісної дуже м'якою екокожі.
Складається з основого відділення з трьома кишенями всередині. Оригінальна застібка надає виробу незвичайний і дуже стильний вигляд, а також робить доступ в рюкзак неймовірно зручним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴





