-15%

Барсетка напоясная Wallaby 2901.109
308 ₴
261,80 ₴
- В наявності
- Код: 2901.109
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 15 см
Ширина: 10 см
Поясна сумка, бананка. Складається з трьох відділів зі змійками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регульований пояс |
| Висота | 15 см |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Товщина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,80 ₴

