Розміри
Довжина: 33 см
Висота: 42 см
Ширина: 15 см
Об'єм: 20 л
Зручний, стильний міський рюкзак з відділенням для ноутбука з діагоналлю до 16" від українського виробника Wallaby. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхуючими властивостями.
Рюкзак розділений на два відділи з додатковою зовнішньою кишенею на передній стінці. Перегородка між відділами з щільної тканини підкладки.
Додатково передбачені невеликі кишені для ключів та інших дрібниць (канцелярського приладдя) усередині першого відділення з підкладки.
Зовнішні кишені для пляшки з водою або парасольки виконані з сітки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 43 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 948 ₴






