
Сумка мужская Wallaby 1138 піксель
474 ₴
402,90 ₴
- В наявності
- Код: 1138
Розміри:
Довжина: 2 см
Висота: 30 см
Ширина: 1 см
Зручна сумка крос-боді для чоловіків. Має анатомічну форму, ремені легко регулюються на будь-який розмір. На тілі розташовується як кобура, що забеспечує максимальний комфорт. Месенджер дуже місткий. Має 6 відділів для швидкого доступу та один основний відділ. Виготовлений зі зносостійкого матеріалу, який має водовідштовхувальні властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 402,90 ₴






