
Сумка-бананка жіноча Voila 808102 зелена
366 ₴
311,10 ₴
- В наявності
- Код: 808102
Розміри
Довжина: 15 см
Висота: 14 см
Ширина: 5 см
Довжина ременя: 120 см
Комфортна сумка для невеликої кількості речей – бананка із екошкіри від українського бренду Voila. Має ергономічну форму, зручно носити як поверх, так і під низ верхнього одягу. Регульований ремінець, який підходить під будь-яке зростання. Можна використовувати три положення в носінні: на поясі, на плечі та через плече.
Усередині одне відділення без підкладки, закривається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Товщина | 5 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 135 см |
- Ціна: 311,10 ₴




