
Сумка-рюкзак жіноча Voila 17529
1 231 ₴
1 046,35 ₴
- В наявності
- Код: 17529
Розміри:
Довжина: 23 см
Висота: 23 см
Ширина: 12 см
Новинка від українського виробника TM Voila. Сумка-рюкзак для мобільних, стильних та сучасних дівчат. Виготовлений з високоякісної екошкіри, виробленої за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі. Сумка-рюкзак добре тримає форму. Має тверде дно, два окремі відділи на блискавках. Всередині є додаткова прихована кишеня на блискавці та відкрита кишеня під телефон. Закриваються обидва відділи верхнім клапаном із металевим замком. На клапані ручка для носіння в руці та дві акуратні бретелі для носіння на спині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 046,35 ₴





