Рюкзак-сумка із натуральної шкіри. Відмінна модель, що добре тримає форму і збереже в цілості весь вміст. Дуже практичний та комфортний рюкзачок. Можна носити як сумку на плечі/через плече (довжина плечового ременя дозволяє), так і як рюкзак на лямках. Дуже просте регулювання дозволяє швидко перетворити сумку на рюкзак і навпаки.
Рюкзак має одне відділення на щільній підкладці, що закривається на блискавку.
Усередині: дві кишені на блискавці та одна відкритого типу
Зовні: кишеня на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснение "флотар" |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельная |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібниці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Одна |
| Форма | Напівкругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вигляд шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка кошти | Пакетик |
| Довжина | 250 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴






