Розміри:
Довжина: 33 см
Висота: 29 см
Ширина: 11 см
Довжина ручок: 54-63 см
Довжина плечового ременя: 106 см
Містка жіноча ділова сумка з натуральної шкіри із зернистою фактурою від українського бренду Borsacomoda. Дана модель виконана у строгому мінімалістичному дизайні.
Усередині:
- одне основне містке відділення нп блискавки, розділене всередині на дві частини кишенею-перегородкою на блискавці;
- невелика прорізна кишеня на блискавці;
- невелика накладна кишеня відкритого типу.
Зовні:
- з боків гарні кишеньки відкритого типу для дрібниць;
- на задній частині розташована прорізна кишеня на блискавці.
- Довгі регульовані по висоті ручки, які дозволяють комфортно носити сумку в руках або на плечі;
- Знімний регульований плечовий ремінь із натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1060 мм |
| Довжина ручок | 630 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 3 082 ₴


