Стильна велика жіноча сумка з натуральної шкіри від українського виробника. Дана модель має довгі ручки, що дозволяє комфортно носити сумку як в руках так і на плечі. Усередині модель має класичне виконання - основний відділ, відділ перегородка на блискавці, бокові кишені. Так само у сумки є зовнішня кишеня для дрібних речей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴


