
Міський рюкзак Wallaby 153 рожевий
559 ₴
475,15 ₴
- В наявності
- Код: 153 рож
Розміри
Довжина: 20 см
Висота: 33 см
Ширина: 13 см
Об'єм: 8 л
Стильний рюкзак від українського бренду Wallaby. Рюкзак підійде як для дитини, так і для дорослої. Дана модель буде дуже зручна для відвідувань дітьми дитячого садка, для прогулянок, або для занять спортом, коли необхідний мінімум речей. Виготовлений з легкого, міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з головного відділення та великої кишені на змійці спереду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 475,15 ₴



