
Рюкзак велосипедний Wallaby M5721 чорний
1 700 ₴
1 445 ₴
- В наявності
- Код: М 5721 чорн
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 52 см
Ширина: 27 см
Об'єм: 30 л
Рюкзак велосипедний на 30 літрів. Має спеціальну "дихаючу" велосипедну спинку з стеком. Виготовлений з дуже міцного водонепроникного матеріалу. Рюкзак підготовлений для використання питної системи. Такі, які фіксують нагрудні і плечові ремені. У комплекті передбачений дощовик. Також є безліч різних кріплень для спортивного і туристичного інвентарю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Особливості велосумки | Дощовик в комплекті, Стійкість до забруднень, Непромокальність, Вентильована спинка, Питна система, Світловідбиваюча стрічка |
- Ціна: 1 445 ₴










