
Рюкзак велосипедний Wallaby M5618 зелений
1 330 ₴
1 130,50 ₴
- В наявності
- Код: М 5618 зел
Розміри
Довжина: 24 см
Висота: 48 см
Ширина: 16 см
Об'єм: 28 л
Велосипедний рюкзак. Оснащений спеціальною "дихаючої" спинкою з сіткою. Є нагрудні і напоясний ремені для надійної фіксації рюкзака і рівномірного розподілу ваги. Рюкзак виготовлений з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Є різноманітні кріплення для спортивного і туристичного інвентарю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 48 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 16 см |
| Стать | Чоловіча |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Вентильована спинка, Непромокальність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24 мм |
- Ціна: 1 130,50 ₴










