Розміри
Довжина: 32 см
Висота: 45 см
Ширина: 15 см
Об'єм: 22 л
Супер стильний міський рюкзак, виконаний з високоміцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Рюкзак складається з одного відділу, всередині якого є відділ під ноутбук і відділ під планшет, на протилежному боці органайзер для дрібниць. Ортопедична ущільнена спинка, внизу якої потайна кишеня на змійці. У даній моделі передбачена можливість кріплення на ручку валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Задній |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4, Грудна стяжка, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Тверде дно, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 254 ₴







