-15%

Розміри
Довжина: 25 см
Висота: 35 см
Ширина: 10 см
Об'єм: 9 л
Зручний невеликий рюкзак. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальною властивістю. Складається з основного відділення і накладного кишені попереду, та двох кишень з обох боків. Відмінно підійде як дорослому так і дитині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴






