-15%

Міський рюкзак OUTDOOR GEAR 2715 чорний
966 ₴
821,10 ₴
- В наявності
- Код: 2715чер
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 27 см
Висота: 48 см
Ширина: 18 см
Об'єм: 23 л
Супер легкий, стильний, міський рюкзак, виконаний з високоміцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Рюкзак складається з двох відділів, прорізної кишені на передній стінці, внутрішня кишеня на гумці та двох маленьких кишень з боків, м'які лямки та ручка для носіння в руках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука, Пояс на стегнах, Вентиляція спини, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821,10 ₴






