Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 42 см
Ширина: 16 см
Об'єм: 20 л
Стильний, модний молодіжний міський рюкзак. Виготовлений з легкого і міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з одного відділення місткої і зовнішнього кишені для дрібниць. Є ручки для носіння в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴







