-15%

Рюкзак міський Wallaby 141 чорний
499 ₴
424,15 ₴
- В наявності
- Код: 141 чорн
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 25 см
Висота: 35 см
Ширина: 11 см
Об'єм: 9 л
Компактний, легкий, зручний рюкзак від українського виробника Wallaby. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з основного відділення та зовнішньої кишені. Відмінно підійде для прогулянок містом, занять спортом та повсякденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,15 ₴






