Невелика горизонтальна жіноча сумка з натуральної шкіри від українського виробника. Складається з основного відділення на блискавці. Усередині є накладна кишеня і прорізна кишеня на блискавці. Ззаду є невеликий прорізна кишеня на блискавці. . В даній моделі присутній довгий регульований плечовий ремінь з натуральної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1490 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴







