Розміри:
Довжина: 30 см
Висота: 35 см
Ширина: 13 см
Довжина плечових ременів (лямок): 84 см
Довжина верхньої ручки: 24 см
Представляємо до Вашої уваги жіночий рюкзачок з високоякісної натуральної з тисненням "флотар" шкіри від українського виробника Borsacomoda. Дана модель відрізняється елегантним кроєм та дизайном і завжди виглядають солідно. Натуральна шкіра практична та стійка до зносу. Їй не страшні температурні перепади, пряме сонячне проміння, дощ чи сніг.
Рюкзак складається з одного основного місткого відділу на змійці.
Усередині:
- невелика прорізна кишеня на змійці;
- Накладна кишеня відкритого типу.
Спереду розташована додаткова вертикальна кишеня на блискавці.
Регульовані плечові ремені (лямки) виконані з натуральної шкіри в комбінації зі стрічкою з текстилю для надання міцності та довговічності. Зверху є невелика ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Довжина | 300 мм |
| Стиль | Універсальний |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Довжина плечового ременя | 840 мм |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2 995 ₴







