-15%

Сумка спортивна Wallaby 365 чорна з синім
1 116 ₴
948,60 ₴
- В наявності
- Код: 365 чорна/синя
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 66 см
Висота: 30 см
Ширина: 25 см
Об'єм: 49 л
Зручна і містка дорожня сумка з розширенням. М'яке перекидання ручних лямок на липучці. Ручні лямки розташовані і прошиті через всю окружність сумки, що дозволяє сумці витримувати великі навантаження. Є додатковий плечовий, регульований ремінь. На дні сумки встановлені ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 49 л |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948,60 ₴



