Повсякденна містка чоловіча барсетка. Є знімний регульований плечовий ремінь і дві ручки для перенесення в руках. Складається з одного основного відділення на змійці. Усередині розташовані дві невеликі накладні кишені. Спереду і ззаду розташовані прорізні кишені на змійках. У передній частині барсетка декорована вставкою зі штучної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴




