Розміри
Довжина: 28 см
Висота: 17 см
Ширина: 9 см
Чоловічий несесер від українського виробника Wallaby. Несесер середнього розміру виготолвений з міцного матеріалу поліестер 420 d (нейлон) з водовідштовхувальними властивосятми. Несер чудово підійде як для складання в нього всіх необхідни речей, які повинні завжди бути під рукою у подорожі, так і для повсякденного користування, наприклад, для рушника у басейн, тапочок або іншого змінного взуття, тощо.
Несесер складається з:
- місткий головний відділ;
- внутрішня накладна кішення з сітки;
- внтурішня прорізна кишеня на блискавці;
- зпереду зовнішня прорізна кишеня на блискавці.
Несесер має металеву фурнітуру. Шви обороблені кедером (кантом), що придає виробу форму та зміцнює шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Напівкругла |
- Ціна: 293,25 ₴







