
Сумка чоловіча господарська Wallaby 2690 чорна
534 ₴
453,90 ₴
- В наявності
- Код: 2690
Розміри
Довжина: 41 см
Висота: 28 см
Ширина: 18 см
Чоловіча господарська сумка. Є незнімний регульований плечовий ремінь і ручки для носіння в руці, прошиті через всю сумку для збільшення міцності. Складається з двох основних відділень на змійках і двох накладних кишень на змійках, розміром 160х180х20 мм кожен. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Класичний |
| Довжина | 410 мм |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застібки | Блискавка |
| Підкладка | False |
- Ціна: 453,90 ₴







