
Сумка чоловіча з розширенням Wallaby 25275 чорна
1 233 ₴
1 048,05 ₴
- В наявності
- Код: 25275
Розміри
Довжина: 34 см
Висота: 28 см
Ширина: 16 см
Повсякденна чоловіча сумка з полукаркасом. Є знімний регульований плечовий ремінь. Додаткова пластикова ручка для носіння в руці. Два великих основних відділення на змійках, підходять для розміщення документа формату А4. Є можливість розширення основного відділення на 4 см. Один передній зовнішній накладна кишеня на змійці висотою 21 см і шириною 3 см, а також три зовнішніх прорізних кишені на змійках. На денці розташовані дві пластикові ніжки. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 1 048,05 ₴







