
Сумка чоловіча Wallaby 2407 хакі
676 ₴
574,60 ₴
- В наявності
- Код: 2407 хаки
Розміри
Довжина: 28 см
Висота: 23 см
Ширина: 12,5 см
Повсякденна чоловіча сумка. Є незнімний регульований плечовий ремінь. Додаткова пластикова ручка для носіння в руці. Два великих основних відділення на змійках. Одна передня зовнішня накладна кишеня на змійці висотою 15 см і шириною 3,5 см, а також дві зовнішніх прорізних кишені на змійках спереду. На денці розташовані дві пластикові ніжки. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедер (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 574,60 ₴



