
Господарська сумка з розширенням для покупок Wallaby 2071 чорна
474 ₴
402,90 ₴
- В наявності
- Код: 2071
Розміри
Довжина: 31 см
Висота: 23 (35) см
Ширина: 18 см
Господарська сумка. Є знімний плечовий ремінь і ручки для перенесення в руці. Складається з одного великого відділення на змійці і накладного кишені спереду на змійці розмірами 250х120х20 мм. У нижній частині передбачено розширення сумки по висоті на 120 мм для збільшення обсягу. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 180 см |
- Ціна: 402,90 ₴




