
Господарська сумка з розширенням для покупок Wallaby 2070 чорна
545 ₴
463,25 ₴
- В наявності
- Код: 2070
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 23 (35) см
Ширина: 20 см
Господарська сумка. Є знімний плечовий ремінь і ручки для перенесення в руці. Складається з одного великого відділення на змійці і накладного кишені спереду на змійці розмірами 300х150х30 мм. У нижній частині передбачено розширення сумки по висоті на 120 мм для збільшення обсягу. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 200 см |
- Ціна: 463,25 ₴









