Розміри
Довжина: 36 см
Висота: 28 см
Ширина: 8 см
Сумка для ноутбука діагоналлю 15.6 дюйма. Складається з основного відділу та спеціального відділу під ноутбук. Спереду є накладна кишеня на змійці. Присутній довгий регульований плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 360 мм |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴






