
Розміри
Довжина: 34 см
Висота: 24 см
Ширина: 10 см
Повсякденна чоловіча сумка. Є незнімний регульований плечовий ремінь. Додаткова ручка для носіння в руці. Одне велике відділення на замку, підходить для розміщення документа формату А4. На лицьовій стороні розташовані дві накладні кишені на змійках розміром 13х16 см і 16х16 см. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 293,25 ₴







