
Жіноча сумка-рюкзак Voila 170154 бежевий
1 116 ₴
948,60 ₴
- В наявності
- Код: 170154
Розміри
Довжина: 26 см
Висота: 28 см
Ширина: 12 см
Представляємо вашій увазі модний жіночий рюкзак від Voila - має бути в кожної сучасної дівчини. Виріб дозволяє брати з собою відразу багато речей, при цьому руки завжди залишаються вільними: аксесуар можна носити на спині, грудях або на одне плече. А головне, такий класичний рюкзак добре підійде на кожен день, оскільки має дизайн, сумісний з дрес-кодом для роботи, прогулянок, побачень, зустрічей з друзями та подорожей
Вид: сумка-рюкзак, добре тримає форму. Має ущільнене дно, два окремих відділи з двома кишенями з боків. Одна відкритого типу, друга прорізна на блискавці. Рюкзак закривається на блискавку, яка дещо заглиблена відносно верхніх ручок. Корисна висота виробу складає 20см. Позаду є прорізна вертикальна кишеня. Зверху рюкзак має дві невеликі щільні ручки для зручності та дві регульовані лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 см |
| Вигляд шкіри | Еко-шкіра |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 880 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниці, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельная |
| Упаковка кошти | Пакетик |
| Форма | Трикутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 см |
- Ціна: 948,60 ₴






